شیوه ی نگارش و تنظیم مقالات علمی

شیوه ی نگارش و تنظیم مقالات علمی

مرکز تحقیقات علمی پوهنتون، سمینار علمی را زیر نام "شیوه­ی نگارش و تنظیم مقالات علمی" برای دانشجویان طبقه­ی ذکور پوهنځی­های چهارگانه­، به روز دوشنبه مورخ 27 ماه جاری در تالار کنفرانس­های پوهنتون برگزار نمود. هدف از تدویر این سمینار علمی، بلند بردن ظرفیت و توانایی­ دانشجویان در زمینه­ی نگارش مقالات علمی و آشنایی بیش­ترِ آنان به ساختارِ علمی مقالات بوده است که قرار شرحِ زیر، آغاز گردید و موفقانه خاتمه یافت:
سمینار مذکور در درازای (1 ساعت و 15 دقیقه) تدویر یافت و با تلاوت آیاتی از قرآن مجید شروع گردید. پس از آن گرداننده­ی محترم این برنامه­ی علمی، محترم شکرالله "اسدی" پیرامون موضوع صحبت­های مختصری را ارایه کرده و سپس از عبدالله "هاتف" مسئول مرکز تحقیقات علمی پوهنتون رجا کردند تا به جایگاه آمده و سمینار علمی را به حضور اشتراک کنندگان ارایه کنند.  
در ختم این سمینارِ علمی، به سوالات و پیشنهاداتی­که توسط برخی از دانشجویان عزیز مطرح شد، پاسخ­های مناسب و قانع­کننده ارایه گردید و در پایان، برنامه با دعائیه­ی یک تن از دانشجویان خاتمه بخشیده شد.
در این سمینار که حدود (104) تن از دانشجویان پوهنتون از هر چهار پوهنځی اشتراک نموده بودند، یک نقل از مقاله­ی علمی تحت عنوان "شیوه­ی نگارش و تنظیم مقالات علمی" را به­دست آوردند تا بر اساس رهنمود­های آن، مقالات علمی خویش را تنظیم کنند.location_on

ادرس: شهر کندز جاده ولایت کوچه حاجی میری

پوهنتون سلام کندز